Služby

LPG Mobilift Physio

Obličej
Pohyb hlavicí umožnuje stimulaci - vertikální (sekvenční sání) a horizontální (rychlost kmitů klapek). Skutečné „fitness“ pleti s přesně cíleným efektem dle potřeby klienta (okysličení, zpevnění, vyživení, vyplnění, drenáž, uvolnění tuků). Dva výměnné nástavce s klapkami (LIFT 10 a LIFT 20) přizpůsobené partiím obličeje.

Tělo
Otoky, jizvy, povolená pokožka, unavené nohy, křečové žíly, podporuje odtok lymfy, řeší i svalovou ztuhlost, kontraktury, sportovní přípravu a regeneraci po výkonu.

Chemický peeling

Chemický peeling je zcela neinvazivní metoda, která slouží k omlazení, rozjasnění a regeneraci pokožky obličeje. Používá se v oblasti krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad.

Jedná se o velmi rychlou a efektivní metodu vhodnou pro všechny, kteří očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti, či zjemnění vrásek.

Liposonix

Fokusovaný ultrazvuk prochází tkání do tukové vrstvy bez jakéhokoli poškození okolí, trvale narušuje podkožní tuk, který je pak přirozeně metabolizován.

Lipodestrukční impulzy jsou vysílány přes nástavec a cíleně eliminují tukové buňky ve vybrané oblasti (zatímco kůže zůstává neporušená). Cílové oblasti jsou ošetřeny jedna po druhé. Aplikovaná energie vytváří mimo jiné tepelný účinek, který zajistí kromě redukce tuků i lifting kůže v ošetřované oblasti.

Narušená tuková tkáň je vylučována z těla přes přirozený proces hojení prostřednictvím lymfatického systému.
Za předpokladu dobré funkce jater a ledvin.

Kontraindikace:

  • Těhotné ženy
  • Epilepsie
  • Nádorová onemocnění
  • Akutní zánět nebo infekční choroby
  • Vážná cukrovka
  • Voperované zařízení vysílající pulsy – kardiostimulátor, kochleární implantát

Mezoterapie

Mezoterapie je v dnešní době čím dál tím více používaný postup, kterým lze dosáhnout omlazení pokožky na obličeji, krku, dekoltu a také třeba na hřbetu ruky. Díky mezoterapii se zvyšuje cirkulace krve a lymfy a tím se výrazně podporuje schopnost pokožky regenerovat.

Princip spočívá v podnětu tvorby kolagenu a nových buněk, které vypnou kůži a vyrovnávají středně hluboké vrásky a také se velmi často využívána k léčbě celulitidy. Mezoterapie je invazivní postup, při kterém se mikroinjekcemi do střední vrstvy kůže aplikují speciální léčivé roztoky. Tyto léčivé roztoky mají vysoký obsah vitamínů, aminokyselin a koenzymů, což jsou látky mající zásadní význam pro regeneraci.

Ošetření LED světlem (samostatně nebo v rámci jiného ošetření)

Modré světlo - má nejvyšší biologickou aktivitu - letící foton má nejvyšší energii. Toto záření má vliv na potlačení zánětu v pokožce. Podpora léčby akné, čištění pleti, regenerace pokožky po popáleninách, léčby atopického ekzému.

Červené světlo - mírné zesvětlání pokožky, zlepšení prokrvení pokožky, zlepšení stavu vrásčité pokožky, podpora její regenerace, vypnutí a zlepšení elasticity. Proti stárnutí pokožky. Zmenšení velikosti pórů v pokožce, podpora tvorby kolagenových a elastinových vláken. Částečná redukce pigmentových skvrn.

Zelené světlo - neutralizace, vyvážení a uklidnění, pozitivně působí na lymfatický systém a odstraňuje otoky v pokožce.

Žluté světlo - dodává energii pro kožní buňky, podporuje látkovou výměnu na buněčné úrovni, léčení kožních onemocnění a posílení imunity.

Nastřelování náušnic

Nastřelujeme náušnice Estelle Europe (Anglie).